Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Iwona Niedźwiecka zostanie w Stali Mielec

Iwona Niedźwiecka zostanie w Stali Mielec

fot. archiwum

Kilka dni temu głośno zrobiło się w mediach o zawodniczce Stali Mielec - Iwonie Niedźwieckiej. Siatkarka, która była podporą mieleckiej ekipy w ubiegłym sezonie, zapowiadała, że przenosi się na Dolny Śląsk, do Gwardii Wrocław.

Iwona Niedżwiecka zamierzała przenieść się do Gwardii, gdyż we Wrocławiu propozycję gry w drużynie piłkarzy ręcznych dostał jej narzeczony – Łukasz Kandora . Obecnie wszystko wskazuje jednak na to, że siatkarka pozostanie w Mielcu. Iwona Niedźwiecka przyszła do Mielca z BKS-u Bielsko-Biała. Szybko stała się czołową zawodniczką drużyny, kibice wybrali ją najlepszą siatkarką Stali w ubiegłym sezonie. Kilka dni temu zawodniczka ogłosiła jednak, że od nowego sezonu prawdopodobnie występować będzie w drużynie Gwardii Wrocław. Na jej decyzję wpłynąć miał fakt, że narzeczony siatkarki, który wcześniej występował w zespole szczypiornistów Stali, nie dostał propozycji przedłużenia kontraktu w Mielcu i chciał przenieść się do Śląska Wrocław.

 

Teraz jednak okazuje się, że narzeczony siatkarki nie przeniesie się do Wrocławia, ale do ekstraklasowej drużyny Azotów Puławy, miasta oddalonego od Mielca o 100 kilometrów. Dlatego też prawdopodobnie Niedźwiecka pozostanie w zespole Stali na przyszły sezon.źródło: hej.mielec.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved