Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > GTPS dogadał się z Gerymskim

GTPS dogadał się z Gerymskim

- Jesteśmy dogadani ze Sławomirem Gerymskim i on będzie trenerem naszej drużyny - mówi prezes GTPS Zenon Michałowski, który obecnie przebywa w Niemczech. Do Polski wróci w czwartek, wtedy ma spotkać się z Gerymskim i podpisać z nim najpewniej roczną umowę.

Sławomir Gerymski w ubiegłym roku prowadził drużynę z Poznania. Nie jest wykluczone, że razem z nim do Gorzowa przyjdzie dwóch siatkarzy, którzy mieli w przyszłym sezonie zagrać w ekipie KS Poznań (wycofała się z pierwszoligowych rozgrywek, bo odszedł główny sponsor klubu). 19-letni przyjmujący Mateusz Jasiński (ostatnio grał w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale) i atakujący Michał Kamiński z Jastrzębia bardzo chcą grać w drużynie prowadzonej przez Gerymskiego i przyjdą do Rajbud Development GTPS najprawdopodobniej razem z nim. – Myślimy o chłopaku na przyjęcie. Fajnie byłoby, gdyby udało się zakontraktować także jakiegoś środkowego z Poznania. Na pozycji atakującego podpisałem już umowę z Marcinem Olichwerem. Ale jeśli Michał Kamiński będzie chciał także grać u nas, to zawsze można Krzyśka Śmigla przestawić na przyjmującego. Jest to jakieś rozwiązanie. Chciałbym zaznaczyć jednak, że to tylko moje przemyślenia. O konkretnych ruchach w tej sprawie porozmawiam w czwartek z trenerem Gerymskim – powiedział prezes klubu z Czereśniowej Zenon Michałowski, który jest do czwartku pod Berlinem w interesach.

Prezes GTPS zaznacza także, że 11 lipca na meczu Ligi Światowej spotkał się z drugim trenerem ekstraklasowca z Kędzierzyna Rolandem Dembończykiem. – Był gotów podpisać z nami umowę nawet na trzy lata. W tej chwili chcemy jednak postawić na Sławomira Gerymskiego. Ale nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony, że pierwszy raz odkąd szefuję klubowi, mamy komfortową sytuację – to my możemy wybrać, kto będzie szkoleniowcem naszej drużyny – podkreślał Michałowski.

źródło: gorzow24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved