Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Triumf radomian w Kozienicach

Triumf radomian w Kozienicach

Duet Damian Słomka i Sebastian Sobczak zwyciężył w turnieju organizowanym w minioną niedzielę w Kozienicach. Okazją do rywalizacji były zawody o puchar dyrektora Kozienickiego Centrum Kultury Rekreacji i Sportu.

Na dwóch boiskach usytuowanych przy krytej pływalni Delfin w Kozienicach rywalizowało 21 zespołów z Radomia i okolic, a także goście z Kielc i Warszawy. Zawody przeprowadzono systemem brazylijskim, według którego druga porażka eliminowała z dalszej gry. W turnieju doskonale radzili sobie radomianie, którym przypadły czołowe miejsca.

Na najwyższym stopniu podium stanęli Słomka i Sobczak, którzy w finale ograli inną radomską parę – Karola Fryszkowskiego i Michała Korycińskiego. Z kolei na trzecim miejscu uplasowali się Kamil Gutkowski (Radom) i Sylwester Janek (Wierzbica), natomiast tuż za podium zmagania zakończyli Krzysztof Wanat (Kielce) i Krzysztof Gałecki (Warszawa).Przedstawiciel organizatorów imprezy poinformował, że pod koniec wakacji planowane są kolejne zmagania w Kozienicach dla miłośników popularnej plażówki. – Myślimy o imprezie na zakończenie lata. Turniej o puchar dyrektora Kozienickiego Centrum Kultury, Rekreacji i Sportu pokazał, że jest wielkie zapotrzebowanie na zawody w siatkówce plażowej – powiedział Sławomir Wach z KCKRiS.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved