Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Pięciu mocnych w Hajnówce

Pięciu mocnych w Hajnówce

Dziś zarząd Pronaru Parkiet Hajnówka czekają najważniejsze, transferowe rozmowy. Wraz z trenerem Pawłem Blombergiem na Nizinę Podlaską przyjedzie piątka zawodników. Co najmniej dwóch z nich klub chce pozyskać.

Trójka to siatkarze z dwóch czołowych klubów I ligi, które miały kłopoty organizacyjne: rozwiązanego KS Poznań oraz AZS Nysa. Poza tym będą także zawodnicy z Bydgoszczy – mówi Bazyl Stepaniuk, prezes klubu. – Priorytetem jest pozyskanie atakującego i środkowego. Zależnie od żądań siatkarzy i naszych możliwości finansowych, moglibyśmy zatrudnić trzech i skompletować już całą dwunastkę graczy.

Kim jest tajemnicza piątka zawodników? Po dłuższych staraniach udało się ustalić listę, która z dużą dozą prawdopodobieństwa jest wierna rzeczywistości.Według informacji, z Delecty Bydgoszcz przyjadą przyjmujący Rafał Matusiak (28 lat, znany m.in. z bardzo dobrych występów w siatkówce plażowej) oraz atakujący Marcin Kozioł (25 lat). Zawodnikiem KS Poznań, który może przyjść do Pronaru, jest 26-letni środkowy Tomasz Wieczorek. Z Nysy przyjadą – atakujący Adam Kurian (26 lat) i prawdopodobnie środkowy Paweł Szabelski (26 lat).

Pozyskanie każdego z wymienionych zawodników będzie poważnym wzmocnieniem drużyny.

źródło: Gazeta Współczesna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved