Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Liga Mistrzów znów w Łodzi

Liga Mistrzów znów w Łodzi

Wiele wskazuje na to, że przynajmniej dwa spotkania w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych w Europie siatkarze PGE Skry Bełchatów rozegrają w Łodzi.

Szefowie klubu, a przede wszystkim sponsorzy najlepszej polskiej drużyny byli bardzo zadowoleni z tego, jak udał się ostatni Final Four. Przypomnijmy, że hala sportowa przy ul. Skorupki wypełniła się po brzegi, choć w Skrze optymistycznie liczono, że każdego dnia na trybunach usiądzie ok. 6 tys. kibiców. Było o 4 tys. więcej, a bilety sprzedały się w Internecie w ciągu kilku godzin. Trudno się dziwić, że zachwyceni dyrektorzy Polskiej Grupy Energetycznej błyskawicznie zdecydowali się przedłużyć kontrakt ze Skrą i to na lepszych warunkach. Podobnie zachowali się mniejsi sponsorzy. Dlatego teraz prezesi klubu chcą zagrać w Łodzi z Friedrichshafen (5 listopada) i Iskrą Odincowo (10 grudnia).

Jeśli chodzi o sprawy transferowe, to Skra podpisała umowę z podstawowym przyjmującym młodzieżowej reprezentacji Polski – Maciejem Krzywieckim. 19-letni zawodnik (190 cm wzrostu) został jednak wypożyczony do Delecty Bydgoszcz, podobnie jak jego kolega z kadry – środkowy Karol Kłos, który będzie grał w AZS Politechnice Warszawa. W tym tygodniu powinny rozstrzygnąć się losy Bartosza Kurka. Reprezentant Polski chce przejść do Bełchatowa, ale nie zgadza się na to prezes ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, twierdząc, że kontrakt reprezentanta Polski został automatycznie przedłużony o rok. Sprawę rozstrzygnie sąd polubowny przy Polskiej Lidze Siatkówki.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved