Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Duet Kurzawiński – Ignaczak szuka

Duet Kurzawiński – Ignaczak szuka

fot. archiwum

Czterech nowych siatkarzy przyjechało na sparing do Wałbrzycha. W lipcu pojawią się kolejni zawodnicy. Te transfery są prowadzone przez duet Kurzawiński - Ignaczak. Klub szuka jeszcze dwóch atakujących i rozgrywającego.

Siatkarze formalnie są na urlopach, ale czternastu zawodników pojawiło się w ubiegłym tygodniu na sparingu, by mógł ich zobaczyć w akcji nowy trener Jacek Kurzawiński . W tym gronie pojawił się nawet jeden Słowak. Pozostali to zawodnicy mający za sobą występy w Ib i II lidze. Zagrano kilkusetowy pojedynek i trzeba przyznać, że ci nowi, którzy się pojawili, odegrali czołowe role w tym sparingu.

 

Ale to nie wszyscy, z jakimi już rozmawialiśmy, w lipcu pojawią się kolejni zawodnicy – mówi tajemniczo menadżer drużyny Janusz Ignaczak . 

Te transfery są prowadzone przez duet Kurzawiński – Ignaczak. Ruch w siatkarskim interesie jest na tyle duży, że wciąż pojawiają się nazwiska różnych zawodników chętnych do gry w Wałbrzychu. Wśród nich nawet pada jedno nazwisko zawodnika z ekstraklasy, ale trudno przypuszczać, by nasz klub stać było na taki transfer. Nie wymieniamy żadnych nazwisk, bo to na dzisiaj wszystko jest tak płynne i trudno określić, z kim Victoria PWSZ podpisze ostatecznie umowy.

 

Będziemy te sprawy finalizować w drugiej połowie lipca – zapowiada Ignaczak.

 

Wałbrzyski szkoleniowiec był ostatnio w Katowicach na meczach Ligi Światowej. Zabrał tam delegację głównego sponsora siatkarzy WZK Victoria. W Katowicach spotkali się z kilkoma zawodnikami, by rozmawiać o transferach. Po prostu wówczas cały siatkarski światek zjechał do Spodka, by oglądać mecze Polska-Chiny i załatwiać interesy. Dobrze, że byli tam obecni wałbrzyszanie.

 

Na dzisiaj duet Kurzawiński – Ignaczak szukają dwóch atakujących i rozgrywającego. Do drużyny dojdzie 2-3 juniorów. Pozostali rekrutować się będą ze składu, który grał w Wałbrzychu w poprzednim sezonie. Siatkarze zbiorą się na pierwszy trening pod koniec lipca. W sierpniu pojadą na obóz. We wrześniu zagrają pierwsze sparingi, więc czasu na transferowe działania jeszcze trochę zostało. Ważne, że wraz z działaniami sportowymi są formalizowane także sprawy organizacyjne klubu.

źródło: Tygodnik Wałbrzyski

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved