Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Z Wisły do KSZO, z KSZO do Pszczyny

Z Wisły do KSZO, z KSZO do Pszczyny

25-letnia przyjmująca z Wisły Kraków, Agnieszka Seta, to kolejne wzmocnienie pierwszoligowych siatkarek AZS-u KSZO Ostrowiec. Zawodniczka w tym tygodniu ma złożyć podpis na umowie. Na ostrowiecki zaciąg zanosi się z kolei w Pszczynie.

Przyjmująca i atakująca to najbardziej newralgiczne pozycje, dlatego chcieliśmy ściągnąć do nas ograną, doświadczoną zawodniczkę. Taką jest Agnieszka, jestem pewny, że będzie to nasze duże wzmocnienie – uważa Mariusz Rokita, wiceprezes KSZO ds. siatkówki.

W ostrowieckim klubie trwają teraz usilne poszukiwania libero. Najpoważniejszą kandydatką do zastąpienia Magdaleny Kosiarskiej jest Magdalena Wiśniewska, 23-letnia siatkarka drugoligowego MMKS-u Gaudia Trzebnica. – Jesteśmy po wstępnych rozmowach z Magdą, myślę, że dojdziemy też do porozumienia z jej klubem – dodaje Rokita. W kręgu zainteresowań AZS-u KSZO była również 20-latka z Sokoła Chorzów Natalia Krawulska. Ostatecznie jednak wybrała ofertę Budowlanych Toruń.Tymczasem na ostrowiecki zaciąg zanosi się w Pszczynie. Nowym trenerem spadkowicza z pierwszej ligi został były trener AZS-u KSZO Jarosław Bodys, który ściągnął do zespołu PLKS-u aż trzy swoje byłe podopieczne z Ostrowca – Agnieszkę Buzałę, Magdalenę Kosiarską i Agnieszkę Sojkę.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved