Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Pojechać może tylko jeden

Pojechać może tylko jeden

Krzysztof Ignaczak, czy Piotr Gacek - rywalizacja pomiędzy libero w kadrze siatkarzy trwa już od lat. Na nowo rozgorzała 25 dni przed igrzyskami w Pekinie. Na kogo postawi Raul Lozano? Decyzja lada dzień... Trener Lozano milczy jak zaklęty.

Po wygranych w Łodzi spotkaniach Ligi Światowej z Japonią znów wzrosły szanse Piotra Gacka, który przed dwoma laty na samym finiszu wyprzedził Krzysztofa Ignaczaka i pojechał na mistrzostwa świata do Japonii, gdzie Polacy zdobyli srebrny medal. Ostatnio na fali był jednak ten drugi – wywalczył m.in. awans na igrzyska.

Trener Lozano milczy jak zaklęty i obiecuje, że kadrę na Pekin, a wcześniej na finał Ligi Światowej w Rio de Janeiro, ogłosi za kilka dni. – Jesteśmy przyjaciółmi – mówią Ignaczak i Gacek, ale żaden nie chce myśleć o tym, że igrzyska obejrzy w telewizji. Kiedy Gacek grał w ten weekend z Japonią, Ignaczak dostał wolne. Zamiast odpoczywać, pojechał do Spały i ćwiczył w pocie czoła z kadrą B.Lozano ma problem. I to duży – twierdzi Gacek. Podobny dylemat selekcjoner ma na środku bloku, gdzie pewniakami są Daniel Pliński i Łukasz Kadziewicz, a o ostatnie miejsce rywalizują Piotr Nowakowski i Marcin Możdżonek oraz wicemistrz świata Wojciech Grzyb.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved