Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski kobiet > Zbierają siły w Szczyrku

Zbierają siły w Szczyrku

Od poniedziałku w Szczyrku trenuje siedem zawodniczek, które nie grały w cyklu turniejów Grand Prix. Wszystkie zawodniczki, które grały na Tajwanie otrzymały kilka dni wolnego. Kadra będzie trenować w Szczyrku do 25 lipca.

We wtorek wróciła do kraju z Tajpej dwunastka, która dobrze zaprezentowała się w ostatnich meczach minimalnie ulegając mistrzyniom Europy Włoszkom 2:3 oraz zwyciężając Turcję 3:0.

Wszystko co najgorsze mamy za sobą – mówiły po przylocie do Polski zawodniczki i przedstawiciele sztabu szkoleniowego. Marco Bonitta rozmawiał kilka razy z Anną Barańską. – Pobyt na Tajwanie wykorzystany został nie tylko na grę i treningi, ale również do wyjaśnienia wszystkich wątpliwych spraw. Trener bardzo dużo czasu poświęcił na omówienie spraw dzielących zespół.W zajęciach, po zabiegu kolana, bierze udział Maria Liktoras. Mistrzyni Europy z 2003 roku nie uczestniczy we wszystkich treningach. Jeszcze nie może skakać. Gdy grupa wykonuje takie ćwiczenia, Masza otrzymuje od trenera inne polecenia. Jak twierdzą obserwatorzy naszą ambitną środkową trzeba powstrzymywać od solidnego treningu. Chce ona bardzo szybko wrócić do normalnych zajęć oraz gry.

W sobotę do zawodniczek biorących udział w przygotowaniach dołączą Katarzyna Gajgał oraz Joanna Kaczor. Dzień później stawią się Milena Rosner oraz Agnieszka Bednarek, a w poniedziałek przyjadą Anna Barańska, Katarzyna Skorupa oraz Anna Woźniakowska. Nasza olimpijska kadra będzie trenować w Szczyrku do 25 lipca. Dzień później odleci do Belgradu, gdzie zagra m.in. z Rosją i Serbią. 1 sierpnia o 17.00 reprezentacja Polski złoży w Centrum Olimpijskim ślubowanie, a dzień później odleci do Pekinu.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved