Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Ruszył II Puchar Silesii w Siatkówce Plażowej

Ruszył II Puchar Silesii w Siatkówce Plażowej

W miniony weekend rozpoczęły się rozgrywki o II Puchar Silesii w Siatkówce Plażowej. Areną wakacyjnej rywalizacji jest specjalnie utworzona plaża przy SCC. Mecze turniejowe odbywają się w każdą sobotę oraz niedzielę od 10 do 16 i potrwają do końca lipca.

Początkowo w soboty miały rywalizować ze sobą zespoły kobiece, jednak zainteresowanie ze strony pań okazało się na tyle małe, że organizatorzy musieli zdecydować się na utworzenie kategorii mieszanej. – Zgłosiło się zbyt mało pań, aby można było zgodnie z założeniami utworzyć dla nich oddzielną kategorię. Na szczęście panowie postanowili wesprzeć swoje partnerki i mogliśmy utworzyć kategorię miks – tłumaczył Marek Thorz, jeden z organizatorów.

W tej rywalizacji najlepsi okazali się Daria Pala i Daniel Pochopień oraz Kamila Colik i Jakub Gamza. To pierwsi uczestnicy turnieju finałowego, który odbędzie się na początku sierpnia.Natomiast w niedzielę wszystko odbyło się już zgodnie z planem i naprzeciw siebie stanęły dwuosobowe zespoły męskie. Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsce i awans do turnieju finałowego wywalczyli Michał Skrzeciński i Adam Michalski. Pod siatką zobaczymy jeszcze Rafała Szafrańca i Michała Szumowskiego, którzy zajęli drugie miejsce. Areną wakacyjnej rywalizacji jest specjalnie utworzona plaża przy SCC. Mecze turniejowe odbywają się w każdą sobotę oraz niedzielę od 10 do 16 i potrwają do końca lipca. Nagrodą główną w turnieju jest 1000 zł dla najlepszej drużyny w każdej kategorii. Wciąż można się zapisać na www.silesiacitycenter.com.pl lub bezpośrednie w informacji w pasażu galerii handlowej.

źródło: Dziennik Zachodni

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved