Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Igrzyska Olimpijskie > Katarzyna Skowrońska-Dolata: O Pekinie myślę codziennie

Katarzyna Skowrońska-Dolata: O Pekinie myślę codziennie

- Teraz o Pekinie myślę codziennie - mówi Katarzyna Skowrońska-Dolata. - Nie pozwala o tym zapomnieć trener Marco Bonitta. Aplikuje nam dawkę ciężkiej pracy. Wiemy, że to przyniesie efekt w igrzyskach olimpijskich.

W piątek kadra polskich siatkarek, która przebywa na zgrupowaniu w Szczyrku miała przed południem trening, a po obiedzie tzw. rest day. Katarzyna Skowrońska-Dolata udała się na spacer do Wisły. – Tak rodzinnie z mężem spędzam czas – mówi atakująca reprezentacji Polski, która od przyszłego sezonu będzie grała w Scavolini Pesaro. – Jednak tylko na siedzenie w cieniu możemy sobie pozwolić. Upał jest niesamowity, że odechciewa się dłuższych spacerów.

Katarzyna Skowrońska-Dolata mur chiński już widziała. – Grałam kiedyś w tym kraju w Grand Prix – mówi. – Oczywiście jest to fascynujący kraj ze wspaniałą kulturą. Tak więc w czasie igrzysk wielki mur będę mogła sobie darować.Reprezentantka Polski przyznała, że chętnie przeczytałaby „Ostatniego cesarza Chin” gdyż wcześniej nie miała okazji. – Może w Pekinie w wolnych chwilach nadrobię zaległości – powiedziała.

Obecnie na zgrupowaniu w Szczyrku przebywa siedem zawodniczek, które nie grały w Grand Prix. Od soboty zaczną dołączać następne.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Igrzyska Olimpijskie

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved