Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Wojciech Żaliński: Mam już trochę dość siatkówki

Wojciech Żaliński: Mam już trochę dość siatkówki

Gdy 28 lipca siatkarze Jadaru Sport rozpoczynać będą przygotowania do sezonu, Wojciech Żaliński będzie się uczył nurkować w Morzu Śródziemnym. Do kolegów dołączy kilka dni później. Po blisko 3-miesięcznych treningach z kadrą zawodnik potrzebuje odpoczynku.

Początkowo siatkarz radomskiego klubu trenował z kadrą Raula Lozano. Od niespełna dwóch tygodni ćwiczy już z reprezentacją B. – Do domów mieliśmy rozjechać się w połowie lipca. Słyszałem jednak, że nastąpi to trochę później. Zagrać mamy jeszcze w Memoriale Arka Gołasia i dopiero wyjedziemy na urlopy – informuje Wojciech Żaliński. Jego przygoda z grupą stanowiącą bezpośrednie zaplecze pierwszej reprezentacji rozpoczęła się pechowo. – Na jednym z treningów skręciłem nogę. Na szczęście badanie wykazały, że nie jest to nic groźnego – podkreśla zawodnik.

Wojciech Żaliński zapewnia, że tych kilka tygodni treningów z najlepszymi siatkarzami były dla niego nowym doświadczeniem. – Wiele się nauczyłem, ale szczerze powiedziawszy mam już trochę dość siatkówki i z utęsknieniem czekam na urlop – zapewnia. Niestety, o dłuższym wypoczynku atakujący może zapomnieć. Trener Jadaru Sport, Mirosław Zawieracz, rozpoczęcie przygotowań do nowego sezonu PlusLigi zaplanował na 28 lipca. – Nie ma wyjścia. Na szczęście, nowy szkoleniowiec wykazał dużo zrozumienia i na klubowych zajęciach pojawię się kilka dni później – śmieje się Wojciech Żaliński.Siatkarz zdradził, że gdy jego koledzy rozpoczynać będą przygotowania, on przebywać będzie w Tunezji. – Jeżeli będzie taka możliwość chciałbym nauczyć się nurkować – słyszałem, że to wspaniała przygoda. – zakończył siatkarz.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved