Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Iskra Odincowo zatrudnia brazylijskiego specjalistę

Iskra Odincowo zatrudnia brazylijskiego specjalistę

Generalny menadżer Iskry Odincowo Andriej Bielmacz przebywał ostatnio w Serbii i był m.in. na meczach reprezentacji tego kraju w Lidze Światowej. Jednym z celów wyjazdu były rozmowy z trenerem mistrzów olimpijskich i świata od przygotowania fizycznego Jose.

Wicemistrz Rosji i rywal PGE Skry Bełchatów chce zatrudnić tego fachowca. Według Andrieja Bielmacza rozmowy zakończyły się pomyślnie. Kontrakt będzie podpisany w najbliższym czasie.

Bardzo ważnym dla Iskry Odincowo jest utrzymywanie kontaktu z naszymi liderami – powiedział. – W tym przypadku ma na myśli Gibę, który nie grał w tych meczach, ale był obecny w Serbii. Rozmawialiśmy na temat terminu jego przylotu do Odincowa po igrzyskach. Wszystko będzie zależało od tego jak zaprezentuje się Brazylia w Pekinie. Iskra w trakcie przygotowań do sezonu rozegra dwa spotkania z Vojvodiną.Andriej Bielmacz wyraził swoje zadowolenie z faktu rozwiązania kontraktu federacji Iranu z Zoranem Gajicem. Nie mieszaliśmy się do tych spraw, ale obecnie nasz szkoleniowiec będzie mógł skupić się tylko na pracy klubowej. Sezon mamy ciężki. Chcemy w nim odnieść jakiś sukces – powiedział. Iskrę zobaczymy w Bełchatowie w fazie grupowej Ligi Mistrzów.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved