Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Piotr Makowski: Trzeba zweryfikować plany szkoleniowe

Piotr Makowski: Trzeba zweryfikować plany szkoleniowe

fot. Maciej Dąbrowski

- Informacja jaką otrzymałem o wynikach rozmów pomiędzy AZS AWF Poznań i GCB Centrostalem Bydgoszcz była dla mnie pewnego rodzaju niespodzianką - powiedział trener bydgoskiego zespołu Piotr Makowski.

Jestem od szkolenia, a nie od podejmowania decyzji organizacyjnych. Od tego są prezesi. Nawet nie byłem zorientowany w szczegółach prowadzonych rozmów. Większość czasu spędzałem ostatnio w Miliczu na zgrupowaniu Kadry B . – powiedział Piotr Makowski .

 

Jak podkreślił bydgoski szkoleniowiec – zamiany miejsc pomiędzy obu klubami w Plus Lidze Kobiet oraz I lidze nie należy traktować w kategorii radości czy ubolewania. Zawsze odnosiłem się z wielką sympatią do tego zespołu – powiedział Piotr Makowski . – Relacje na linii Bydgoszcz – Poznań od lat należały do bardzo dobrych. 

Piotr Makowski dodał, że będzie teraz trzeba weryfikować plany szkoleniowie. Były one przygotowywane pod start w I lidze. Teraz zespół zagra w ekstraklasie. – Trzeba też zastanowić się nad wzmocnieniem drużyny – powiedział trener GCB Centrostalu. – Być może zostaną podpisane jeszcze jeden czy dwa nowe kontrakty. Myślę, że o medale mistrzostw Polski walczyć nie będziemy, ale ten skład, który obecnie mamy, gwarantuje niezłą i wyrównaną grę z pozostałymi zespołami.. Mamy solidną drużynę.

 

W składzie bydgoskiej drużyny jest kilka zawodniczek, które mają za sobą występy w Lidze Siatkówki Kobiet. – Do tego dochodzą siatkarki, które grały w niższej klasie, ale mają swoje sportowe ambicje. Jestem więc optymistą – kończy Piotr Makowski .

 

Do 20 lipca Piotr Makowski będzie pracować w Miliczu z Kadrą B. Po zakończeniu przygotowań rozegra ona dwa spotkania z reprezentacją, która wystartuje we Włoszech w mistrzostwach Europy szkół wyższych.

źródło: lsk.net.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved