Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > AXA: Sponsoring siatkarzy nas nie interesuje

AXA: Sponsoring siatkarzy nas nie interesuje

We wtorek na portalach internetowych pojawiła się informacja, że nowym strategicznym sponsorem siatkarzy z Olsztyna prawdopodobnie zostanie towarzystwo ubezpieczeniowe AXA S.A. Rzecznik firmy wypowiada się w tej sprawie.

Przypomnijmy, dotychczasowy sponsor AZS-u, czyli Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol z Grajewa, po rocznej współpracy zrezygnował z dalszego finansowania drużyny. Za główny powód swojej decyzji podał trudną sytuację na rynku branży mleczarskiej. Sprawdziliśmy, czy ubezpieczyciel AXA rzeczywiście jest zainteresowany sponsorowaniem aktualnych brązowych medalistów mistrzostw Polski…

Nic mi na ten temat nie wiadomo, nawet nie jestem w stanie powiedzieć, kto miałby prowadzić takie negocjacje – twierdzi Beata Wójcik, rzecznik AXA S.A. – Dowiedziałam się, że taka informacja pojawiła się na jednym z portali, ale chcę podkreślić, że nasza firma nie jest zainteresowana sponsorowaniem sportu.Sezon siatkarskiej ekstraklasy pod nazwą Plus Liga startuje już na początku października (akademicy rozpoczną od meczu z Jadarem Radom w hali Urania), największe kluby poczyniły wzmocnienia, tymczasem olsztyński klub nadal nie ma nowego sponsora. Co więcej, ważne kontrakty z AZS-em ma jedynie dwóch zawodników – Paweł Zagumny i Grzegorz Szymański. Jak wcześniej pisaliśmy, władze AZS-u prowadzą rozmowy z zakładem ubezpieczeniowym PZU S.A., z którym z powodzeniem współpracowały w sezonach 2001/02 – 2006/07. Niedługo powinniśmy poznać ich rezultaty.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved