Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > Krzysztof Gierczyński: Będzie coraz lepiej

Krzysztof Gierczyński: Będzie coraz lepiej

fot. archiwum

Drugie spotkanie w Spodku wraz z tysiącami kibiców obserwował przebywający na urlopie Krzysztof Gierczyński. Jak ogląda się grę kolegów z trybun? - Bardzo dobrze. Tym bardziej, że rozegrali niezłe spotkanie.

Krzysztof Gierczyński : – Trochę szkoda drugiego seta, ale najważniejsze, że chłopakom udało się wrócić do swojej gry. Zwycięstwo zawsze cieszy.

 

Udzieliła się Panu atmosfera katowickiego Spodka? 

Rzeczywiście, atmosfera jest wspaniała. Wczorajszy mecz widziałem tylko w telewizji, cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj i mogę razem z kibicami bawić się i przeżywać to spotkanie. W takich warunkach znakomicie ogląda się siatkówkę.

 

Jak spisali się Pana koledzy grający na przyjęciu?

 

Nie chciałbym nikogo oceniać. To trener wszystko zanalizuje i dokona oceny. Wygrywamy i to jest dowód, że gramy dobrze. Wiadomo, że chciałoby się, żeby te zwycięstwa były bardziej spektakularne, żebyśmy wygrywali 3:0, w setach do 12 czy do 15. Ale ogólna ocena jest pozytywna i myślę, że z tygodnia na tydzień będzie to wyglądało coraz lepiej.

 

Wraca Pan do kolegów po krótkim urlopie, zdążył Pan odpocząć?

 

Trochę odpocząłem, przede wszystkim psychicznie. Te wyjazdy są męczące, mówię o zmianach czasu, uciążliwych podróżach. Bo same mecze są dla nas normą, więc nie można mówić, że nas męczą. Cieszę się, że mogłem pobyć trochę z rodziną. Ale już we wtorek wracam do kolegów i postaram się zaprezentować jak najlepiej w walce o olimpijską dwunastkę.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved