Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > VI Amatorskie Mistrzostwa Piły w Siatkówce Plażowej

VI Amatorskie Mistrzostwa Piły w Siatkówce Plażowej

Dotychczas do udziału w VI Amatorskich Mistrzostwach Piły w Siatkówce Plażowej zgłosiło się 12 par. - Spodziewamy się większej liczby uczestników niż w ubiegłym roku. - mówi Piotr Chabowski, organizator imprezy.

Większość zawodników zgłasza się co roku bezpośrednio przed rozpoczęciem zawodów – dodaje Chabowski. Turniej rozpocznie się o godzinie 9 na Płotkach. Do gry może stawić się każda para, która tylko potrafi odbijać piłkę i w której żaden z zawodników nie grał zawodowo w siatkówkę przez ostatnich 10 lat. Zgłaszać można się do godziny 8.45, kiedy to zostanie zamknięta lista zawodników. Wpisowe od pary wynosi 24 złote.

Dobrą wiadomość dla uczestników, organizatorów i publiczności mają meteorolodzy, którzy zapewniają, że nie powtórzy się sytuacja z ubiegłego roku, kiedy zawody w sporej części były rozgrywane w deszczu. W tym roku ma nie padać! Co prawda nad Piłą mogą zbierać się chmury (wieczorem nawet ciemne), ale nic nie stanie na przeszkodzie, by Mistrzostwa się odbyły. Chociaż – jak udowodnili zawodnicy w zeszłym roku – grać można nawet w deszczu.Tekst pochodzi z serwisu Pilska Siatkówka – siatkówka w Pile.

źródło: siatkowka.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved