Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > GP Polski w siatkówce plażowej kobiet w Kędzierzynie-Koźlu

GP Polski w siatkówce plażowej kobiet w Kędzierzynie-Koźlu

W najbliższych tygodniach w Kędzierzynie-Koźlu czekają nas spore atrakcje siatkarskie: Grand Prix Polski kobiecej siatkówki plażowej i – prawdopodobnie – mecz barażowy siatkarzy polskich i belgijskich.

Miłośnicy siatkówki plażowej kobiet zostaną jeszcze w tym miesiącu usatysfakcjonowani turniejem na najwyższym poziomie. – Będziemy organizatorem cyklicznego już turnieju w ramach Grand Prix Polski w kategorii kobiet, który odbędzie się w dniach 18 – 20 lipca przy basenie na os. Azoty – informuje dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu, Dariusz Broj.

Nieco inne, klasyczne atrakcje siatkarskie czekają nas prawdopodobnie tuż po wakacjach. – Czekamy właśnie na ostateczną decyzję w sprawie organizacji najważniejszego meczu międzypaństwowego polskich siatkarzy – poza występami w Pekinie na olimpiadzie – którzy zagrają z Belgami 14 września. To mecz barażowy do mistrzostw Europy w przyszłym roku. Otóż mam informację, że ten mecz rozegrany zostanie w Kędzierzynie-Koźlu w nowej hali sportowej. Mam nadzieję, że tak się stanie. Gdy zapadnie ostateczna decyzja w tej sprawie, poinformuję o niej z ogromną satysfakcją miłośników siatkówki – powiedział dyrektor Dariusz Broj. Wygląda więc na to, że w lipcu i prawdopodobnie we wrześniu będzie można obejrzeć w Kędzierzynie-Koźlu rozgrywki siatkarskie na najwyższym poziomie.* Krzysztof Raczyński (Radio Park)

źródło: Radio Park

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved