Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Przyszłościowy ruch transferowy Centrostalu

Przyszłościowy ruch transferowy Centrostalu

Patrycja Polak parafowała umowę z Pałacem Bydgoszcz. Jest to utalentowana reprezentantka Polski juniorek, która przygotowuje się właśnie do Mistrzostw Europy w swojej kategorii wiekowej.

W poprzednim sezonie zawodniczka była jedną z najjaśniejszych postaci w zespole Budowlanych Toruń. Nie oznacza to jednak, iż będzie w przyszłym sezonie grała w barwach pierwszoligowego GCB Centrostalu. – Będzie uczyła się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu i zasilała nasze grupy młodzieżowe – tłumaczy wiceprezes KS Pałac Bydgoszcz oraz menedżer GCB Centrostalu Bydgoszcz, Waldemar Sagan.

Wnioskować można, iż działacze myślą o przyszłości, a była siatkarka Budowlanych Toruń będzie do dyspozycji Piotra Makowskiego w kolejnym sezonie. Czynione są także starania, aby szkoleniowiec ekipy z miasta nad Brdą miał bardziej szeroką kadrę. – Trudno jednak na razie mówić o konkretach. Prowadzone są jednak rozmowy – mówi Sagan.Nadal nie wiadomo czy w przyszłym sezonie w zespole z miasta nad Brdą zobaczymy Ewę Kowalkowską. Ikona bydgoskiej siatkówki ma czas na podjęcie decyzji do 28 lipca. Prawdopodobnie karierę zakończy Dominika Leśniewicz, która nie wznowiła kontraktu ze swoim dotychczasowym klubem.

* Autor – Jakub Stykowski

źródło: sportowabydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved