Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Dłuższe urlopy w Jadarze

Dłuższe urlopy w Jadarze

O tydzień później - 11, a nie jak wcześniej planowano 4 października, ruszą rozgrywki siatkarskiej ekstraklasy. Kibice Jadaru Radom na inaugurację sezonu w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji poczekają do 18 października.

Dla radomian oznacza to, że będą mieli o tydzień dłuższe urlopy. Przygotowania do sezonu 2008/09 rozpoczną 28 lipca, a nie jak wcześniej planowano 21 lipca.

W pierwszy spotkaniu sezonu podopieczni Mirosława Zawieracza zagrają w Olsztynie z brązowymi medalistami mistrzostw Polski, miejscowym AZS. W drugiej kolejce, w pierwszym meczu przed własną publicznością radomianie podejmować będą drużynę Jastrzębskiego Węgla, z Robertem Pryglem, Sebastianem Pęcherzem i Adamem Nowikiem w składzie.Z beniaminkiem Plus Ligi, Treflem Gdańsk radomscy siatkarze rozegrają wyjazdowe spotkanie 22 listopada. W przedostatniej kolejce, 6 grudnia, rywalem Jadaru będzie mistrz kraju Skra Bełchatów. Pierwszą rundę spotkań zakończy pojedynek we własnej hali z wicemistrzem AZS Częstochowa.

20 grudnia rozegrane zostaną spotkania pierwszej kolejki rundy rewanżowej. Po niej siatkarze będą mieli dwa tygodnie przerwy. Na ligowe parkiety powrócą 3 stycznia. Ostatnia kolejka sezonu zasadniczego przewidziana została na 21 lutego. W przedstawionym klubom terminarzu wszystkie spotkania zaplanowane zostały w terminach weekendowych.

źródło: echodnia.eu

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved