Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Czarne chmury nad Ostrołęką

Czarne chmury nad Ostrołęką

fot. archiwum

Im bliżej sezonu, tym gorsza sytuacja w obozie Pekpolu Ostrołęka. Wicemistrz II ligi zmaga się z problemami. Nowy prezes zamiast zająć się klubem na poważnie - nie robi nic. Odchodzą kolejni zawodnicy a następców nie widać...

Nikt nie spodziewał się takiej sytuacji w klubie, który w poprzednim sezonie walczył o awans. Odeszło już trzech kluczowych zawodników, klub prowadzi wprawdzie rozmowy z zawodnikami chcącymi grać w Ostrołęce ale nie można powiedzieć, że będą to godni następcy tych, którzy odeszli. A na grę w innych klubach zdecydowali się: Maciej Główczyński (Pronar Parkiet Hajnówka lub Ślepsk Augustów), Wojciech Iwanowicz (Ślepsk Augustów) i Damian Kaniowski (GTPS Gorzów Wlkp). Pozostali zawodnicy czekają na decyzję władz klubu i propozycje przedłużenia współpracy. Mimo iż inne kluby dokonują już transferów to zarząd Pekpolu jest na etapie… ustalania budżetu. Wybory zarządu przyniosły zmianę na stanowisku prezesa – nowym szefem klubu został Krzysztof Majkowski , na co dzień senator RP z ramienia PiS. Miał być to wielki plus dla klubu. Miał być, bo nowy prezes nie robi nic w kierunku tego, aby w Pekpolu było lepiej.

 

Aby utrzymać ten zespół należy inwestować, inwestować i jeszcze raz inwestować – mówił na zebraniu zarządu były już zawodnik Pekpolu – Wojciech Iwanowicz. 

Wyjaśniła się natomiast sytuacja trenera – drużynę w przyszłym sezonie poprowadzi ponownie Andrzej Dudziec . Doświadczony szkoleniowiec będzie miał jednak najprawdopodobniej zupełnie inne pole manewru niż w sezonie ubiegłym. Jakie cele należy stawiać na nowy sezon przed drużyną Pekpolu? Na razie nic nie można powiedzieć. Tym bardziej, że coraz głośniej jest o wycofaniu się sponsora strategicznego. Jeżeli tak by się stało to niewykluczone, że drużyna musiałaby toczyć zaciętą walkę ale nie o awans a o utrzymanie!

 

Ostrołęcka drużyna przygotowania do nowego sezonu rozpocznie w połowie sierpnia i wtedy okaże się, kto zagra w drużynie podczas rozgrywek II ligi sezonu 2008/09.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved