Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Resovia poznała harmonogram spotkań

Resovia poznała harmonogram spotkań

Dopiero w piątej kolejce siatkarze Asseco Resovii przejdą prawdziwy chrzest - 15. listopada do Rzeszowa przyjedzie Skra Bełchatów, mistrz Polski. Rozgrywki ekstraklasy siatkarzy rozpoczną się jedenastego października.

Na inaugurację nowego sezonu resoviacy zmierzą się na Podpromiu z drużyną ZAK SA Kędzierzyn-Koźle. Potem czeka ich wyjazd do Płomienia Sosnowiec, który oficjalnie zgłosił się do rozgrywek. 15 listopada pierwszy z hitowych pojedynków rozgrywek: Resovia – Skra.

Sprzedaż karnetów ma rozpocząć się w sierpniu. Jeszcze przez ponad miesiąc siatkarze Resovii będą odpoczywać na urlopach. Z wyjątkiem czwórki kadrowiczów.Marcin Wika, Krzysztof Ignaczak, Paweł Woicki w piątek i w sobotę będą walczyć w katowickim „Spodku” z Chinami o punkty Ligi Światowej i większe zaufanie trenera Raula Lozano, który za niespełna trzy tygodnie musi ogłosić ścisłą kadrę na olimpiadę w Pekinie.

Krzysztof Gierczyński po tygodniowym urlopie będzie równiez w rozgrywkach Ligi Światowej walczył o wyjazd na Igrzyska Olimpijskie.

źródło: nowiny24.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved