Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Konkolewska w Piaście, Chojnacka już po operacji

Konkolewska w Piaście, Chojnacka już po operacji

Po doświadczonej rozgrywającej Irinie Archangielskiej, Piast kontraktuje kolejną siatkarkę do gry w nowym sezonie. Dzisiaj ze szczecińskim klubem umowę podpisała Malwina Konkolewska. Tymczasem Paulina Chojnacka jest już po zabiegu wycięcia łękotki.

Ta 22-letnia zawodniczka (wychowanka Sokoła Mogilno) w poprzednim sezonie grała w Budowlanych Toruń na pozycji środkowej. – Wysoka, leworęczna, a przede wszystkim wszechstronna zawodniczka. Oprócz środka może grac w ataku, a nawet na przyjęciu – komplementuje Marek Mierzwiński, szkoleniowiec Piasta. – To nie koniec wzmocnień – przekonuje prezes klubu Paweł Płuciennik. – Ciągle rozmawiamy z zawodniczkami z I ligi, a nawet LSK – dodaje.

Kapitan zespołu Piasta Szczecin – Paulina Chojnacka przeszła wczoraj zabieg kolana (wycięcie fragmentu łąkotki – przyp. red.). – Kolano zaczęło boleć jak sezon się kończył. Pomimo, że strasznie boję się takich zabiegów, to zdecydowałam się na zabieg teraz, aby być zdrowa w trakcie sezonu – mówi Paulina Chojnacka.

źródło: ligowiec.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved