Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Kadrowa rewolucja w RCS Czarni Radom

Kadrowa rewolucja w RCS Czarni Radom

fot. archiwum

W zespole Radomskiego Centrum Siatkarskiego, który w nowym sezonie występować będzie pod nazwą RCS Czarni Radom szykuje się prawdziwa rewolucja. Na pewno nie zobaczymy w nim Kamila Gutkowskiego (AZS Politechnika Krakowska), Wojciecha Ferensa (SMS PZPS Spała) i najprawdopodobniej Piotra Skroka.

Tymczasem na liście kandydatów, którzy mogą ich zastąpić nie brakuje znanych radomskim kibicom zawodników.

 

Listę otwierają Grzegorz Szumielewicz (ostatnio Avia Świdnik) i Krzysztof Staniec (WTS Warka). Gotowość bronienia barw radomskiego klubu zgłasza Mykola Karzov (Juventur Koksownia Wałbrzych). Jak się dowiedzieliśmy, na liście działaczy figuruje również Michał Kalita (KKS Armat Kozienice). Wszyscy radomskim kibicom są doskonale znani. 

Janusz Stańczuk , prezes RCS-u nie kryje, że pozyskanie grupy doświadczonych siatkarzy uzależnione jest jednak od budżetu jakim w nowym sezonie dysponować będzie klub. A ten nie został jeszcze domknięty. – Cały czas szukamy dodatkowych pieniędzy. Rozmawiamy z radomskimi przedsiębiorcami, ale do pełni szczęścia ciągle jeszcze nam brakuje nieco grosza – podkreśla działacz .

 

Przesądzone wydaje się natomiast, że w nowym sezonie drugoligowca z Radomia poprowadzi Jacek Skrok . Ten znany szkoleniowiec zastąpi na tym stanowisku Arkadiusza Sawiczyńskiego , który zająć ma się jedną z grup młodzieżowych. – Co prawda, jeszcze nie podpisaliśmy żadnej umowy. Myślę jednak, że to tylko kwestia czasu – zapewnia Janusz Stańczuk.

 

Już wiadomo natomiast, że w sierpniu siatkarze drugoligowca z Radomia trenować będą m.in. na zgrupowaniu w Kielnarowej na Podkarpaciu.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved