Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartłomiej Neroj: Będę miał większe szanse na grę

Bartłomiej Neroj: Będę miał większe szanse na grę

Po pięciu latach spędzonych w Skrze Bełchatów, w przyszłym sezonie Bartłomiej Neroj będzie grał w barwach stołecznej Politechniki. Między innymi kulisy transferu młody rozgrywający zdradza w rozmowie dla serwisu reprezentacja.net.

Po kilku latach w Skrze zdecydował się Pan na zmianę klubu. Dlaczego akurat Politechnika Warszawska?

Bartłomiej Neroj: – Zdecydowałem się na wypożyczenie, ponieważ w Warszawie będę miał większe szanse na częstsze pokazywanie się na parkiecie. Politechnika zgłosiła się jako pierwsza, a że w następnym sezonie nadal będzie występowała w PlusLidze podjąłem decyzję, że wybiorę właśnie ten klub.Jak ocenia Pan te kilka lat w Bełchatowie, w większości spędzone na ławce rezerwowych?

Bardzo miło. Trafiłem tam prosto ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Na pewno przez ten czas sporo się na treningach nauczyłem, pracowałem z bardzo dobrymi szkoleniowcami i tego na pewno nie żałuję. Nie jest to jednak to samo, co gra w meczu ligowym. Chcąc się rozwijać musiałem iść do klubu, w którym będę miał większe szanse na grę.

W Politechnice co prawda nie będzie Pan walczył o najwyższe trofea, ale czy mimo wszystko ocenia Pan ten transfer jako zmianę na lepsze?

Jak już wcześniej wspominałem trening nie da tyle co mecz, a ja potrzebuję częstszego grania, więc wybrałem Politechnikę, gdzie będę miał większe szanse na grę. Czy będziemy walczyć o najwyższe cele, to się okaże. Widać, że liga z sezonu na sezon jest coraz mocniejsza. Wygląda na to, że zespoły z czołówki tabeli będą poza naszym zasięgiem, ale liczę na jakieś miłe niespodzianki z naszej strony.

* Cała rozmowa Renaty Respondek z Bartłomiejem Nerojem, a w niej jeszcze o szansach Politechniki w przyszłym sezonie, o nadziejach zawodnika na grę w kadrze i o zbliżającym się starcie reprezentacji Polski w Igrzyskach Olimpijskich, w serwisie reprezentacja.net

źródło: reprezentacja.net

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-07-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved