Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Logan Tom: Współzawodnictwo stało na wysokim poziomie

Logan Tom: Współzawodnictwo stało na wysokim poziomie

Trzeciego dnia World Grand Prix we Wrocławiu Amerykanki bez większego kłopotu pokonały Polki. Logan Tom - jedna z najlepiej punktujących Amerykanek udzieliła Strefie Siatkówki krótkiego wywiadu.

Jak oceniasz występ swojej drużyny we Wrocławiu ?

Logan Tom: – Jestem zadowolona. Pokonałyśmy wszystkie drużyny i zrealizowałyśmy swoje założenia. Współzawodnictwo stało na wysokim poziomie. Wszystkie drużyny prezentowały dobrą siatkówkę. Cieszę się, że wygrałyśmy.A co powiesz o Polkach, z którymi już wkrótce będziecie grać w jednej grupie w Pekinie ?

Nie wierzę, że to jest zespół, który pojedzie na Igrzyska. Więc nie mogę za wiele powiedzieć na ten temat. Myślę, że zagramy jeszcze jakieś dobre spotkanie.

A więc bez Glinki, czy Skowrońskiej to nie jest ten sam polski zespół ?

One są czołowymi zawodniczkami, wielkimi liderkami, ale nie znam do końca składu i historii tego zespołu. Polska na pewno wystawi na igrzyska inny skład i pokaże się z lepszej strony.

A jak podoba Ci się Wrocław i jak się tu czujesz ?

Czuję się dobrze, a jeżeli chodzi o miasto to nie mamy za wiele czasu na zwiedzanie. Treningi, mecze to zajmuje wiele czasu. Ogólnie bardzo mi się tu podoba, no i wygrałyśmy więc jest dobrze.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved