Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Kolejne wzmocnienie AZS KSZO Ostrowiec Św.

Kolejne wzmocnienie AZS KSZO Ostrowiec Św.

Do zespołu AZS KSZO dołączyła 27-letnia Aleksandra Król, środkowa częstochowskiej Politechniki. To jednak nie koniec ruchów transferowych w ostrowieckim klubie, który przygotowania do sezonu wznowi 28 lipca.

Aleksandra Król jest trzecią zawodniczką, która zasiliła AZS KSZO. Wcześniej podpisy na kontraktach złożyły przyjmująca Karolina Pawłowska i rozgrywająca Alicja Leszczyńska (córka nowego trenera). – Jesteśmy na etapie zaawansowanych rozmów z trzema kolejnymi dziewczynami. To dwie przyjmujące i libero. W tym tygodniu powinniśmy dopełnić formalności – zapowiada Mariusz Rokita, wiceprezes KSZO ds. siatkówki.

W Ostrowcu nie zagra już natomiast Anna Gawron. 20-latka zdecydowała się odejść do beniaminka pierwszej ligi MOSiR-u Mysłowice (kupił miejsce od Skry Bełchatów). To czwarta – po Agnieszce Sojce, Magdalenie Kosiarskiej i Agnieszce Buzale – siatkarka, która opuściła ostrowiecki zespół. – I ostatnia. Wszystkie pozostałe zawodniczki przedłużyły już z nami umowy – twierdzi Rokita.AZS KSZO przygotowania do sezonu 2008/09 wznowi 28 lipca. 12 sierpnia wyjedzie na dwutygodniowe zgrupowanie, potem weźmie udział w Akademickich Mistrzostwach Polski.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved