Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Wypowiedzi po spotkaniu Polska – Tajlandia

Wypowiedzi po spotkaniu Polska – Tajlandia

- Graliśmy do stanu 23:21 w czwartym secie, później Polska zniknęła z powierzchni boiska. - powiedział na konferencji prasowej po przegranym meczu trener reprezentacji Polski, Marco Bonitta.

Milena Rosner:Gratuluję Tajlandii jej ducha walki. My również walczyłyśmy, jednak nasze przeciwniczki zaprezentowały dzisiaj naprawdę trudną technicznie siatkówkę z wieloma kombinacjami. Nie mogłyśmy postawić szczelnego bloku i później podczas meczu nie mogłyśmy się już skoncentrować. Jest nam bardzo przykro, że rezultat był taki w nie inny, ponieważ cały czas wierzymy, że możemy wygrać mecz. Chciałyśmy sprawić niespodziankę naszym fanom, jednak zawiodłyśmy.

Wilavan Aipnyapong: Dzisiaj popełniłyśmy mniej błędów, co pozwoliło nam skuteczniej atakować. Dlatego właśnie wygrałyśmy.Marco Bonitta:Graliśmy do stanu 23:21 w czwartym secie, później Polska zniknęła z powierzchni boiska. Ciężko jest mówić o przyczynach tych błędów, najpierw musimy omówić to w zespole. Wiem, że stać nas na więcej.

Nataphon Srisamutank: Chciałbym podziękować mojemu zespołowi, naprawdę zagrały na 100% swoich możliwości. W zeszłym tygodniu nie wygraliśmy żadnego spotkania i to zwycięstwo bardzo mnie cieszy.

źródło: fivb.org, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved