Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Grand Prix > Anna Barańska: Chcemy wygrywać

Anna Barańska: Chcemy wygrywać

Drugi dzień World Grand Prix we Wrocławiu, podobnie jak pierwszy, nie zakończył się dla Polek szczęśliwie. Porażka była o tyle zaskakująca, iż to Polki były faworytkami spotkania.

Zawodniczki Tajlandii były bardzo zadowolone ze zwycięstwa: Przed meczem czułyśmy wielką presję, zarówno przed polskim zespołem jak i przed kibicami, którzy w Polsce są naprawdę wspaniali. Ostatecznie udało się tę presję przełamać i po bardzo ciężkim spotkaniu osiągnąć zwycięstwo. Jesteśmy bardzo zadowolone, iż udało nam się pokonać polski zespół i jutro postaramy się jak najlepiej zagrać z Dominikaną. – powiedziała po meczu kapitan Tajlandii Apinyapong Wilavan.

Polskie zawodniczki były natomiast załamane porażką. – Dosyć dużo psułyśmy zagrywek, później popełniałyśmy błędy w przyjęciu, kilka nieporozumień i wynik taki a nie inny. Chcemy wygrywać, na pewno walczymy, chcemy coś ugrać zwłaszcza przy własnej publiczności. Nie jesteśmy tutaj pierwszym składem. Mamy taki skład a nie inny, wychodzimy na boisko i staramy się grać jak najlepiej. – skomentowała Anna Barańska.Zapytana o przyczynę porażki Joanna Kaczor powiedziała : – Duży wpływ na to co stało się na boisku na pewno ma końcówka 4 seta. Niesłusznie odgwizdana piłka Kasi Skorupy, a także mój błąd i sprawy potoczyły się tak jak się potoczyły. Myślę, że trochę zabrakło nam dzisiaj siły, konsekwencji i wiary w zwycięstwo.

Jutro Polki zagrają z Amerykankami: Jutrzejsze spotkanie będzie tak samo ważne jak i inne, jak i te czekające nas w Pekinie. Tutaj jest ciężko o każde zwycięstwo. Będziemy się starały grać jak najlepiej, nawet lepiej niż w dzisiejszym 3 czy 4 secie – dodała Polka.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Grand Prix, reprezentacja Polski kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved