Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka amatorska > NETS Ursus – AZS Gocław w finale Ursusowskiej Ligi Siatkówki

NETS Ursus – AZS Gocław w finale Ursusowskiej Ligi Siatkówki

29 czerwca odbędzie się finał Ursusowskiej Ligi Siatkówki, w którym zmierzą się zespoły NETS Ursus i AZS Gocław. O ile udział NETS-ów w finale nie jest sensacją, o tyle obecność w nim Gocławia można określić jako niespodziankę.

NETS wygrali rundę zasadniczą. Jest to bardzo doświadczona drużyna, startującą w różnego rodzaju ligach i turniejach na terenie Mazowsza. Ich największym sukcesem jest wygranie Grodziskiej Ligi Siatkówki, która prezentuje bardzo wysoki poziom(wspomagana przez zawodników III ligowych). W poprzedniej edycji NETS zajęli III pozycję, co było sporym rozczarowaniem.

AZS Gocław jest chyba najmłodszą drużyną, startującą w Ursusowskiej lidze. Jej zawodnicy to głównie juniorzy. Zespół ten dotarł do finału, pokonując wcześniej 2:0 Bad Boys Team i 2:1 Bartex Warszawa. Największym atutem drużyny jest ambicja i zapał do gry, drzemiące w młodych zawodnikach. Dla AZS-u będzie to pierwsza szansa na odniesienie sukcesu na amatorskim parkiecie. Poprzednio zajęli jakże dalekie teraz dla nich VI miejsce.Większe szanse daje się NETS, którzy są o wiele bardziej doświadczeni, choć nie można przekreślać szans młodych zawodników z Gocławia, którzy na pewno tanio skóry nie sprzedadzą.

Półfinały: 

NETS Ursus 2:1 Wariaty
Bartex Warszawa 1:2 AZS Gocław

Finał: 

NETS Ursus – AZS Gocław  godz.17:00

Mecz o 3 miejsce:

Wariaty – Bartex Warszawa godz.16:00

Mecz o 5 miejsce:

Bad Boys Team – “15-50” godz. 15:00

Mecz o 7 miejsce:

Ursus – Siekierki godz. 14:00

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka amatorska

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved