Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mlekpol zostaje, ale z kimś

Mlekpol zostaje, ale z kimś

Wydawało się, że siatkarze AZS-U Olsztyn zostaną bez sponsora. Ostatecznie jednak Mlekpol nie wycofał się z finansowania brązowych medalistów Mistrzostw Polski. Pod warunkiem, że władze klubu znajdą jeszcze jednego-dwóch dodatkowych sponsorów.

Mlekpol nie odżegnuje się od dalszej współpracy, my rozmawiamy z inną poważną firmą, więc mam nadzieję, że fajnie się to wszystko poukłada — mówi Bogusław Cieciórski, prezes zarządu spółki akcyjnej Piłka Siatkowa AZS UWM w Olsztynie.Mlekpol początkowo chciał w ogóle wycofać się ze sponsorowania AZS. Władze klubu rozmawiają na temat pieniędzy z jedną, jak to określają „poważną” firmą.

Wychodzi więc na to, że AZS będzie miał w tym roku dwóch-trzech sponsorów.

Mamy specyficzny rok dla mleczarstwa, bo ceny mleka w skupie spadają na łeb i szyję. Dlatego na pewno nie stać nas na to, żeby dalej być głównym sponsorem siatkówki w Olsztynie. Ale też definitywnie nie odeszliśmy od sponsorowania AZS, tyle że sami nie damy rady temu sprostać. Nawet dla nas to za duże wyzwanie. Jeśli klub z Olsztyna znajdzie jeszcze kogoś do sponsorowania, to będziemy rozmawiali o dołożeniu się do wspólnej puli. Na pewno nie powiedzieliśmy kategorycznie, że nie damy ani złotówki – mówi Jan Zawadzki przewodniczący rady nadzorczej Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.

źródło: student.wm.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved