Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mistrz Włoch w barwach Jadaru?

Mistrz Włoch w barwach Jadaru?

Doniesienia radomskich dzienników nie pozostawiają złudzeń - kadra zespołu PlusLigi została już domknięta. Okazuje się, że nie do końca odpowiada to rzeczywistości. W poniedziałek z szefostwem Jadaru rozmawiać ma występujący we włoskim Itas Diatec Trentino Jakub Bednaruk.

Temat Jakuba Bednaruka reprezentującego w nadchodzącym sezonie barwy radomskiego klubu, w mniej, lub bardziej oficjalnych rozmowach przewija się przynajmniej od dwóch, trzech tygodni.

A o tym, że jest to jak najbardziej realne przekonuje sam siatkarz. – Szczerze powiedziawszy to decyzje podjęli już moi najbliżsi, żona Kamila i syn Kajtek. Oboje nie chcą dłużej podróżować po świecie (żona zawodnika jest radomianką – przyp. red) – śmieje się aktualny zawodnik mistrza Włoch. Deklaracja jaką złożył oglądając finał Pucharu Polski w siatkówce plażowej jest czytelna.Niewątpliwie transfer Jakuba Bednaruka do radomskiego klubu byłby nie tylko sporym wydarzeniem, ale i wzmocnieniem zespołu. Rozgrywający na siatkarskim rynku ma ustaloną, wysoką markę. Pamiętać jednak trzeba, kwestia jego pozyskania przez Jadar nie jest ostatecznie przesądzona. Wiele powinno się wyjaśnić po poniedziałkowej rozmowie z prezesem Tadeuszem Kupidurą.

źródło: SportRadom.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved