Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Rekord Guinnessa w Ustce

Rekord Guinnessa w Ustce

Hucznie i pracowicie rozpocznie letnią działalność ośrodek sportowy "Słowiniec" w Ustce - "Ustka - Wakacyjne Centrum Siatkówki Plażowej" pod takim hasłem będą się toczyć tegoroczne wakacje w nadmorskim ośrodku.

W dniach 27 i 28.06.2008 podejmujemy się jako pierwsi na świecie, próby ustanowienia rekordu w najdłuższym czasie gry w siatkówkę plażową. Chcemy ustanowić pierwszy rekord w tej dyscyplinie – mamy zamiar grać nieustannie przez 25 godzin – powiedział Zbigniew Bąk, prezes usteckiego forum turystycznego, organizator imprezy. – Rozpoczynamy o godz. 10:00 27.06.2008, a kończymy około godz. 11:00 28.06.2008. W biciu rekordu biorą udział dwie pary zawodników. Te dwie pary zmierzą się ze sobą, swoimi możliwościami i trudnymi wymogami postawionymi przez Guinness World Records Limited z siedzibą w Londynie. Pary te grać będą non stop, nie ma zawodników rezerwowych, a jedyne przerwy są pięciominutowe po każdej pełnej godzinie gry. Zespoły rozegrają tyle setów, aby wypełnić cały czas gry. Serdecznie zapraszamy kibiców, ponieważ trzeba będzie dużego wsparcia, aby dokonać tego wyczynu. Pomysł na bicie rekordu, to kolejna próba promocji naszej działalności związanej z siatkówką plażową. Organizatorami próby bicia tego rekordu są Usteckie Forum Turystyczne i OSiR Ustka – dodał prezes Bąk.

Śmiałkami, którzy podjęli się ustanowienia rekordu Guinnessa w grze w siatkówkę plażową są Adam Jankowski z Kędzierzyna-Koźla, Tomasz Konior ze Strzelec Opolskich, Michał Fuks z Nysy i Krzysztof Garbulski z Ustki.Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej www.plazowka.pl

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved