Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Dwóch nowych zawodników w Ósemce Siedlce

Dwóch nowych zawodników w Ósemce Siedlce

fot. archiwum

W tym tygodniu podpisane zostały kolejne kontrakty nowych zawodników na nadchodzący sezon 2008/2009. Do klubu Ósemka ELMO Siedlce dołączyli Marcin Jackowicz z Legii oraz Piotr Świerżewski z KS Poznań.

Marcin Jackowicz ma 20 lat i 186cm wzrostu. Siatkówkę zaczął trenować w klubie MKS MDK Warszawa, na pozycji rozgrywającego. W sezonie 2006/2007 w dalszym ciągu doskonalił swoje umiejętności w MDK-u, grającym już w II lidze. W sezonie 2007/2008 wspierał grę II-ligowego klubu SKF Legia Warszawa oraz III-ligowego MDK-u, który zajął 3. miejsce w finale o awans do II ligi.

 

Drugim nowym zawodnikiem Ósemki jest Piotr Świerżewski . Ten 23-letni środkowy ma 205cm wzrostu i pierwszym klubem, w którym trenował był również warszawski MDK. Następnie grał w Wildze Garwolin i SKF Legia Warszawa. W sezonie 2006/2007 przeszedł do grającego w I lidze Jokera Piła. Sezon 2007/2008 reprezentował barwy I-ligowego klubu KS Poznań, z którym zajął 2. miejsce w lidze, promujące do gry w barażach o wejście do ekstraklasy (PLS). 

Ponad to wiadomo już, że w Siedlcach pozostaną sprawdzeni już zawodnicy: libero – Grzegorz Kołodziej , środkowy – Piotr Pierzchalski oraz przyjmujący – Sebastian Szataniak . Natomiast w przyszłym sezonie zabraknie dotychczasowego podstawowego rozgrywającego Michała Drabkowskiego .

 

W dalszym ciągu trwają rozmowy z kilkoma obiecującymi siatkarzami. Rezultat negocjacji poznamy w okresie 2-3 najbliższych tygodni.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved