Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Pomóżmy Grzesiowi: Koszulka Bakumovskiego na licytacji

Pomóżmy Grzesiowi: Koszulka Bakumovskiego na licytacji

Siatkarze ZAKSY Kędzierzyn-Koźle rozpoczęli kolejną akcje, mającą na celu pomoc w zbieraniu pieniędzy na rzecz ciężko chorego Grzesia Martyka. Tym razem do wylicytowania jest koszulka Eugena Bakumovskiego z ME 2004.

Eugen Bakumovski nie zagra w przyszłym sezonie w siatkarskiej ekipie ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Na pożegnanie jednak przekazał jednemu z kędzierzyńskich dziennikarzy swoją reprezentacyjną koszulkę, w której występował w mistrzostwach Europy w 2004 roku. Koszulka trafiła na licytację. Aktualna cena to 115 złotych. Dochód z licytacji przeznaczony zostanie na pomoc ciężko choremu Grzesiowi Martyka. Szczegóły licytacji oraz numery kont dla ewentualnych darczyńców na stronie internetowej kędzierzyńskiego klubu.

Warto dodać, że to nie pierwsza i prawdopodobnie nie ostatnia licytacja sportowych „gadżetów” na rzecz chorego chłopca. Wcześniej reprezentacyjną koszulkę Łukasza Żygadło zlicytowano za 1.500 złotych, natomiast unikalne albumy fotograficzne autorstwa Jana Opiłki, w których utrwalono największe sukcesy Mostostalu-Azoty Kędzierzyn-Koźle „poszły” za 650 złotych. Pieniądze z licytacji już trafiły do rodziców sześcioletniego chłopca. Aukcja zakończy się 4 października 2008r. o godzinie 20.00.Gorąco zapraszamy do licytacji! Pomóżmy Grzesiowi!

Zapraszamy również do odwiedzania strony internetowej Grzesia, gdzie można dowiedzieć się więcej o tym niezwykle dzielnym i sympatycznym chłopcu.

źródło: mostostal-azoty.pl, Radio Park, Strefa Siatkówki

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved