Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Bułgarska kolonia w Turcji

Bułgarska kolonia w Turcji

Były już rozgrywajacy Jastrzębskiego Węgla, Nikolaj Iwanow a także Todor Aleksiew i Danail Miluszew zagrają w nowym sezonie w barwach tureckiego klubu Halkbank Ankara.

Pierwszym, który oficjalnie podpisał kontrakt z Halkbankiem jest przyjmujący Lewskiego Sofia, Todor Aleksiew. Zawodnik złożył swój podpis na kontrakcie tuż przed wylotem wraz z kadrą na mecze Ligi Światowej do USA. Kontrakt, który podpisał Aleksiew jest jednoroczny.

Turcy robią co mogą, aby w składzie, który walczyć będzie w Lidze Mistrzów znalazło się jeszcze dwóch innych Bułgarów, atakujący Danail Miluszew i rozgrywajacy, Nikolaj Iwanow. Turcy chcieli również zakontraktować Plamena Konstantinowa, ale ten postanowił pozostać w Grecji.Danail Miluszew musi czekać aż zgodę na grę w Turcji wyda Lube Banca Macerata, której zawodnikiem jest Miluszew. W zeszłym sezonie Macerata wypożyczyła gracza do Francji, gdzie reprezentował barwy Tours Vb oraz AS Cannes. W zespole z Halkbanku występuje obecnie gwiazda reprezentacji Turcji, Volkan Guc.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved