Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Siatkarze w Chinach, siatkarki we Włoszech

Siatkarze w Chinach, siatkarki we Włoszech

Reprezentacja Polski Mężczyzn po 36 godzinach podróży dotarła z egipskiej Aleksandrii do chińskiego Hangzhou, gdzie w najbliższy weekend rozegra dwa spotkania z reprezentacją Chin w ramach tegorocznej edycji LŚ.

Hangzhou, to 6,5 milionowe miasto leżące we wschodnich Chinach, u ujścia rzeki Fuchun Jiang do zatoki Hangzhou (Morze Wschodniochińskie).

Nie mieliśmy okazji obejrzeć miasta, gdyż po tak ciężkiej i długiej podróży noc i tak była za krótka. Warunki są dobre, dziś odbyliśmy jeden trening. Hala jest bardzo ładna, możemy tylko żałować, że nie ma takiej w Polsce. Wszyscy zawodnicy są zdrowi, choć niewątpliwie odczuwają trudy podróży – powiedział Witold Roman, menadżer reprezentacji mężczyzn.Z kolei Reprezentacja Polski Kobiet w najbliższy weekend rozpoczyna rozgrywki z cyklu World Grand Prix. Nasze panie podróżowały znacznie krócej i od wtorku są już we włoskim Alassio, gdzie zagrają z gospodyniami oraz drużynami Kuby i Dominikany.

Warunki są bardzo dobre, zarówno hotel, jak i hala są na najwyższym poziomie. Dziś odbyliśmy jeden trening, po obiedzie sztab szkoleniowy zdecydował, że drugi trening na siłowni. Wszystkie zawodniczki są zdrowe i w dobrych humorach, bo jest piękna pogoda i wakacyjny klimat – powiedział Maciej Tietianiec, menadżer reprezentacji kobiet.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved