Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Marlena Mieszała w Gdańsku

Marlena Mieszała w Gdańsku

fot. archiwum

Środkowa bloku, trzykrotna zdobywczyni Mistrzostwa Polski – Marlena Mieszała podpisała roczny kontrakt z Gedanią Gdańsk. Trener Wróbel liczy, że ta zawodniczka klubowi "pomoże się wznieść na wyższy poziom".

Dziś osiągnąłem porozumienie, co do warunków, na jakich grać będzie u nas Mieszała. Kontrakt obowiązywać będzie od 1 sierpnia. Zostanie podpisany na najbliższy sezon z opcją przedłużenia na kolejny. Ponadto chcemy wprowadzić do gry w pierwszej drużynie kolejną naszą wychowankę. Mam na myśli Tokarską. Liczymy, że obie będą naszym wzmocnieniem, a Maja mając u boku Marlenę, będzie miała się od kogo uczyć – mówi prezes Stankiewicz .

 

Marlena Mieszała urodziła się w 1977 roku. Karierę siatkarską rozpoczęła w klubie Nike Węgrów. Występowała również w Stali Bielsko-Biała, a ostatnio w Muszyniance Muszyna. Trzykrotnie, w latach 2003, 2006, 2008, zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. Była też powołana do reprezentacji. 

Widać, że za Marleną idą medale. Mimo może nie mierzymy tak wysoko jak Bielsko i Muszyna, ale też mamy nadzieje, iż ta siatkarką pomoże nam wznieść się na wyższy poziom – podkreśla Grzegorz Wróbel , szkoleniowiec gdańskiej drużyny.

 

Zespół Gedanii jest już prawie skompletowany. Tydzień temu umowę podpisała przyjmująca Katarzyna Zaroślińska . Do gry po urlopie macierzyńskim wraca przyjmująca Anna Sołodkowicz . Brakuje tylko jeszcze jednej środkowej. Władze wybiorą jedną z ofert, które siatkarki same składają, bądź ponownie podpiszą kontrakt z Natalią Ziemcową .

źródło: energa-gedania.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved