Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Radosław Panas: Do AZS-u bliżej niż dalej

Radosław Panas: Do AZS-u bliżej niż dalej

Radosław Panas dostał ofertę pracy z Radomia, ale chyba będzie pracował w kolejnym sezonie w Częstochowie. - Jest do tego bliżej niż dalej - mówi w rozmowie z Tadeuszem Iwanickim.

Wiadomo wreszcie, czy zostaje Pan w AZS-ie?

Radosław Panas:Jest do tego bliżej niż dalej. Jestem na etapie negocjowania kontraktu. Nie sum, ale konkretnych zapisów.

Ponoć otrzymał Pan propozycję z Jadaru Radom?

Owszem, zgłosili się do mnie prezesi Jadaru, ale im grzecznie odmówiłem. Oni potrzebowali konkretnej odpowiedzi na już, a ja nie mogłem takiej udzielić. Z Jadarem umówiłem się tak, że jeśli z AZS-em coś nie wyjdzie, to wrócimy jeszcze do rozmów.

Cisza, jaka nastała wokół klubu i drużyny, mocno niepokoi kibiców. Czy trenera również?

Z tego co wiem, to rozmowy z zawodnikami, którzy mogliby wzmocnić zespół, trwają. To spora grupa graczy, których nazwisk nie mogę zdradzić. To, czy będą grać w Częstochowie, zależy od tego, czy sponsor zechce za nich zapłacić.

Czy są w tej grupie zawodnicy, których Pan wskazał?

No nie. Tutaj najwięcej do powiedzenia ma Ryszard Bosek. To przez jego kontakty poszukiwani byli ci gracze. Transfery młodych, którzy wcześniej dołączyli do kadry, również odbyły się bez konsultacji ze mną. Nie wiem, kto podpowiedział działaczom, żeby ściągnąć właśnie ich. Libero [Paweł Zatorski – przyp. red.] i Drzyzga to perspektywiczni, chyba najlepsi zawodnicy z juniorskiej reprezentacji. Czy do grania już na dzisiaj – to się okaże, jak ich zobaczę podczas treningów i meczów.

Jak długo będzie Pan pracował z kadrą B?

Mniej więcej do połowy lipca, może kilka dni dłużej. Nie mamy jakiejś docelowej imprezy i jeżeli nie wskoczy jakiś turniej, to za miesiąc będzie koniec. Teraz regularnie spędzam w Spale pięć dni w tygodniu.

* Z trenerem Radosławem Panasem rozmawiał Tadeusz Iwanicki z gazety.pl

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-13

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved