Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > historia siatkówki > Kolejne dłonie zostaną uwiecznione w Miliczu

Kolejne dłonie zostaną uwiecznione w Miliczu

Hala Sportowa w Miliczu w sobotę 14 czerwca po raz piąty będzie gościć znakomitości polskiej siatkówki. Swoje dłonie w Alei Gwiazd swoje dłonie odcisnęli w tym roku m.in. Raul Lozano, Mariusz Wlazły i Piotr Gruszka.

Na oficjalnym odsłonięciu nowych dłoni w Alei Gwiazd zabraknie niestety trenera reprezentacji Polski – Raula Lozano oraz Piotra Gruszki. Obaj będą w tym czasie W Egipcie, gdzie rozegrają pierwsze mecze tegorocznej Ligi Światowej. W imieniu Piotra Gruszki jego dłoń odsłoni żona – Aleksandra Gruszka.

Na uroczystości nie zabraknie za to innych osobistości ze świata siatkówki. W Miliczu powinniśmy spotkać Mariusza Wlazłego, Pawła Zagumnego, Dorotę Świeniewicz, Halinę Aszkiełowicz-Wojno i Macieja Jarosza. Odsłonięcie tablic w Alei Gwiazd odbędzie się o godzinie 14.Na godzinę 15:00 zaplanowano mecz osób niepełnosprawnych w siatkówce na siedząco pomiędzy reprezentacją Polski A i B. Dwie godziny później odbędzie się mecz juniorskich żeńskich ekip Polski i Czech.

Przypomnijmy, że w Alei Gwiazd odcisnęli swoje dłonie m.in. Andrzej Niemczyk, Wiesław Czaja (obaj w 2006 roku), Marek Karbarz, Stanisław Gościniak (obaj w 2004 roku) czy Edward Skorek (2003 rok).

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
historia siatkówki, inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved