Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Nadal nie wiadomo gdzie zagra SPS

Nadal nie wiadomo gdzie zagra SPS

Mimo zapewnień menadżera SPS-u Janusza Majkusiaka nadal nie wiadomo, czy częstochowski klub przejmie miejsce w I lidze siatkarek po Skrze Bełchatów. Decyzja miała zapaść w minionym tygodniu w Bełchatowie.

Częstochowianom pozostaje więc cierpliwie czekać na wieści od prezesa Skry, Konrada Piechockiego. – Ponoć odbyło się już spotkanie zarządu klubu, jednak nadal nie wiemy, czy podjęto już decyzję o tym, komu przekazane zostanie miejsce w lidze – powiedział Gazecie Wyborczej wiceprezes SPS-u, Rajmund Cieniewicz. Wiadomo, że miejscem w tej lidze rozgrywek są oprócz SPS-u zainteresowane jeszcze trzy inne kluby.

Bez względu na to, w której lidze ostatecznie będzie grał częstochowski zespół, zarząd już myśli o wzmocnieniach. Do Częstochowy przyjeżdżają na testy trzy zawodniczki z wrocławskiej Gwardii. Klub natomiast na pewno opuszczą rozgrywająca Magdalena Pietroczuk i skrzydłowa Edyta Węcłąwek. – Pozostałe zawodniczki wciąż czekają na decyzję, czy będziemy grali w pierwszej, czy też w drugiej lidze – dodał Cieniewicz. Do SPS-u miał trafić również dotychczasowy szkoleniowiec bełchatowianek Wiesław Czaja lub trener Jarosław Bodys, były szkoleniowiec AZS-u KSZO Ostrowiec Św. Klubu nie stać jednak na ich zatrudnienie.

źródło: gazeta.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet, II liga kobiet

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved