Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Jakub Markiewicz golfistą

Jakub Markiewicz golfistą

W piątek na polu golfowym w podwarszawskim Rajszewie odbył się turniej dla przedstawicieli firmy OSRAM. J.W. Construction OSRAM AZS Politechnikę Warszawską reprezentowali tam: prezes Jolanta Dolecka, członek Zarządu Marcin Bańcerowski i środkowy Jakub Markiewicz.

Chociaż ze sportem mam do czynienia od najmłodszych lat, nigdy wcześniej nie grałem w golfa, to był mój debiut – powiedział Markiewicz. – Muszę jednak pochwalić się, że trzymałem już kiedyś w rękach kije do golfa: podczas zabawy z dziećmi w ogródku – wybuchnął śmiechem. – A poważnie mówiąc, podobała mi się ta inicjatywa. Firma OSRAM przygotowała dla swoim partnerów naprawdę ciekawą atrakcję. Biznesmeni, którzy uprawiają tę dyscyplinę, mogli zmierzyć się ze sobą i sprawdzić swoje umiejętności. Pozostali mieli okazję nauczyć się podstawowych zasad i technik gry w golfa. Ja byłem oczywiście w tej drugiej grupie – dodał.

Pan Markiewicz wraz z panią Dolecką i panem Bańcerowskim wzięli udział w Akademii Golfa – wytłumaczyła pani Kamila Trojanowska z firmy OSRAM. – W organizowanych przez nas po raz siódmy z rzędu zawodach zmierzyli się zapaleni golfiści, mający kontakt z tym sportem już od kilku lat. Jednak kto wie, czy ekipa z AZS Politechniki nie zagra w ósmej edycji naszego turnieju? – zastanowiła się chwilę. – Nasz trener stwierdził, że pan Bańcerowski ma talent do uderzania piłeczki. Chwalił też panią Dolecką i pana Markiewicza. Moim zdaniem wszystkim szło naprawdę nieźle.Jakub Markiewicz ucieszył się z pochwał, jednak – jak stwierdził – nie robił nic innego, poza wybijaniem piłeczki. – Instruktor pokazał mi, jak należy uderzać piłeczkę, to uderzałem. A że ja pokazałem mu, jak mocno można ją uderzać, to mnie pochwalił – tryskał humorem mierzący aż 206 cm siatkarz. – Humor dopisuje, a jakże. Jestem na urlopie, pogoda jest piękna, można się tylko cieszyć – zakończył.

źródło: inf. prasowa, siatkowka.azspw.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved