Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Gdańskie siatkarskie puzzle z Trefla

Gdańskie siatkarskie puzzle z Trefla

- Układamy duże siatkarskie puzzle - śmieje się dyrektor beniaminka PlusLigi Trefla Gdańsk Wojciech Kubicki. - Widzimy docelowy obraz i chcemy, żeby zapisał się on w historii polskiej klubowej siatkówki.

Porównanie budowy klubu do układania puzzli ma w tym przypadku jak najbardziej sens. Sponsorem siatkarzy jest firma produkująca m.in. puzzle oraz gry planszowe. Włodarze klubu z prezesem Kazimierzem Wierzbickim już wcześniej ustalili priorytety i szybko awansowali do I ligi, a następnie bez trudu weszli do ekstraklasy. W zespole, który dokonał tego byli m.in. Jarosław Stancelewski, Wojciech Serafin czy Łukasz Kruk. Każdy z nich grał swego czasu w reprezentacji Polski. Pierwszy z nich był przed laty podstawowym środkowym w drużynie narodowej. W piątek poinformowano o podpisaniu kontraktu z Łukaszem Kadziewiczem. Gdy na tej pozycji dodamy Dariusza Szulika, to środkowy obrazek z gdańskich puzzli zaczyna sprawiać wielce interesujące wrażenie.

W układaniu puzzli pomagają nam władze miasta i samorząd – powiedział dyrektor Kubicki. – Sprawami klubu interesuje się prezydent i marszałek. W klubie wszyscy mamy poczucie wspólnoty i każdy odpowiada za swoje obowiązki. Wiemy też jak popularny jest ten sport w Polsce. Ten fakt dodatkowo mobilizuje nas do działania.Wojciech Kubicki nie kryje zadowolenia z podpisania kontraktu z Łukaszem Kadziewiczem. – Negocjacje wcale nie były trudne jakby mogło wydawać – powiedział. – Oczywiście trzeba było włożyć trochę wysiłku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z posiadania takiego gracza. Myślę, że z Jarosławem Stancelewskim dojdziemy do porozumienia.

Dyrektor Kubicki mówi o rozmowach z dwoma graczami na pozycji przyjmujących. – Pertraktujemy m.in. ze Zbigniewem Bartmanem – powiedział dyrektor Trefla. W układaniu puzzli pod nazwą Trefl Gdańsk pomaga Ireneusz Mazur.

Ireneusz Mazur jest człowiekiem o ogromnej wiedzy i doświadczeniu, dlatego też zaproponowaliśmy mu współpracę – powiedział Wojciech Kubicki. – Były trener męskiej reprezentacji pomaga nie tylko w budowaniu zespołu, ale również przy tworzeniu szkół sportowych. Ten element całości obrazu jest również bardzo ważny.

źródło: pls.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved