Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zawieracz bliżej Jokera?

Zawieracz bliżej Jokera?

Główny kandydat na trenera radomskiego Jadaru - Mirosław Zawieracz, nadal nie podjął decyzji, czy obejmie posadę szkoleniowca radomskich siatkarzy. Ostateczną odpowiedź ma dać jeszcze w terminie do końca tego tygodnia.

Po fiasku rozmów z Grzegorzem Rysiem prezes Jadaru Tadeusz Kupidura podjął starania o zatrudnienie w Radomiu trenera Mirosława Zawieracza. Dotychczasowemu szkoleniowcowi Płomienia Sosnowiec została złożona konkretna oferta pracy w Jadarze. Problem w tym, że Zawieracz jest bliski podpisania umowy z Jokerem Piła, klubem, z którym związany jest emocjonalnie. – Trener Zawieracz to cała historia siatkówki w Pile. Swego czasu walnie przyczynił się do awansu zespołu do I ligi. Oczywiście wiem, że ma propozycję z Radomia, jednak liczę na to, a nawet jestem przekonany, że będzie pracował w Jokerze. Zresztą już po części rozpoczął kompletowanie nowego zespołu – nie krył w rozmowie z „Gazetą” prezes Jokera Jerzy Jasiński.

Z informacji, jakie udało się ustalić, wynika, że trener Zawieracz ma dać ostateczną odpowiedź radomskiemu klubowi jeszcze w tym tygodniu. Jeśli będzie negatywna, to prezes Kupidura będzie musiał szukać innego szkoleniowca. Być może będzie to Radosław Panas, dotychczasowy trener Wkręt-metu AZS Częstochowa, lub Wiesław Popik, który w sezonie 2007/08 prowadził drużynę MKS Dąbrowa Górnicza w ekstraklasie kobiet.Jeśli chodzi o wzmocnienia zespołu, to w kręgu zainteresowań właściciela Jadaru pojawiło się kolejne nazwisko. Chodzi o Arkadiusza Terleckiego, który występował już w radomskiej drużynie, a ostatnio bronił barw pierwszoligowej Gwardii Wrocław.

źródło: gazeta.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved