Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Telenowela „Gdzie zagra Konstantinow?” rozpoczęta

Telenowela „Gdzie zagra Konstantinow?” rozpoczęta

Jak każdego roku, w okresie tranferów, Bułgarię ogarnia prawdziwe szaleństwo. Miejscowe media i kibice z największą uwagą śledzą poczynania kapitana kadry narodowej Bułgarii, Plamena Konstantinowa, w kwestii wyboru nowego klubu.

O tym, że Konstantinow nie potrafi wytrwać długo w jednym miejscu najlepiej świadczy ilość klubów, w których do tej pory grał. W żadnym nie spędził więcej niż rok z rzędu. Czasem wraca do poprzednich zespołów, ale zawsze po przerwie spowodowanej, niespodziewaną decyzją o przenosinach do Polski czy Rosji.

Ostatnie miesiące Plamen spędził w Grecji, broniąc barw Iraklisu Saloniki. Kontrakt z klubem 1+1 podpisał przed rokiem, zostawiając sobie tym samym otwartą furtkę. Wiele wskazuje na to, że Bułgar nie zamierza osiadać w Salonikach na kolejny sezon.W bułgarskiej prasie pojawiły się informacje o zainteresowaniu ze strony zespołu Patra, która jest ponoć najbliższa zakontraktowania gracza. Ale nie tylko. Konstantinow otrzymał propozycje gry również z zespołów ligi tureckiej, włoskiej i rosyjskiej. – Jeszcze nic nie jest jasne – ucina wszystkie rozmowy Konstantinow. Wszyscy doskonale wiedzą, że zawodnikowi nigdy nie było śpieszno z deklaracjami. Żartuje się nawet, że poza siatkarskimi umiejętnościami, gracza charakteryzuje również doskonały zmysł taktyczny. – Robi wokół siebie wiele szumu, aby wciąż o nim pisano i spekulowano – mówią jego koledzy z reprezentacji.

Konstaninow przynał, że rozmawia obecnie z dwoma greckimi zespołami. – Jestem w kontakcie z Patra i Iraklisem. Poczekam i zobaczę jakie te drużyny maja cele na nowy sezon i wtedy zdecyduję – mówi zawodnik. Identycznie deklaracje Plamen składał przed rokiem, gdy Jastrzębie chciało ściągnąć gracza z powrotem do siebie. – Istotnie mam też oferty z Rosji i Włoch oraz jedną bardzo kuszącą z Turcji – przyznaje Konstantinow.

Można spodziewać się, że podobnie jak w poprzednich latach zawodnik do samego końca będzie zwlekał z decyzją, aby ostatecznie i tak zaskoczyć media nieoczekiwanym wyborem.

źródło: inf. własna, sportal.bg

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved