Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Światowa > LŚ: W Bydgoszczy dzień wcześniej

LŚ: W Bydgoszczy dzień wcześniej

fot. archiwum

PZPS poinformował, że nastąpiła zmiana terminu rozgrywania meczu w ramach Ligi Światowej 2008 w Bydgoszczy. Drugie spotkanie z Egiptem zostanie rozegrane w sobotę, 19. lipca (a nie jak pierwotnie planowano w niedzielę) o godz. 15.00.

Polska reprezentacja zmierzy się w Lidze Światowej w ramach rozgrywek grupy D z Egiptem, Chinami i Japonią. Podopieczni Raula Lozano rozpoczną swój udział w Lidze Światowej w Aleksandrii 13 i 14 czerwca wyjazdowymi spotkaniami z Egiptem. Następnie przeniosą się do Chin, ale nie zagrają jak pierwotnie planowano w Chengdu, które znalazło się na terenie objętym ostatnimi trzęsieniami ziemi, a w Hangzhou. Zagraniczne wojaże Polacy zakończą 28 i 29 czerwca w Tokio, gdzie zagrają z Japonią.

 

Kolejne trzy weekendy polską reprezentację będziemy mogli oglądać w kraju. 4 i 5 lipca zagrają w Katowicach z Chinami, tydzień później w Łodzi z Japonią, a następnie podejmować będą Egipt – 18 lipca w Poznaniu, a dzień później w Bydgoszczy. 

Zgodnie z zapowiedziami sztabu szkoleniowego polskiej reprezentacji Liga Światowa będzie potraktowana jako etap przygotowań do Igrzysk Olimpijskich. Turniej siatkarski w Pekinie rozpocznie się 9 sierpnia.

 

Zobacz również:

LŚ ’08: terminarz spotkań ‚polskiej’ grupy D oraz składy reprezentacji

źródło: inf. prasowa, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Światowa, reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-05

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved