Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Andre Nascimento do Brazyli, Japonii… czy Polski?

Andre Nascimento do Brazyli, Japonii… czy Polski?

Przed sezonem 2007/08 Serie A, Cimone Modena postawiła na budowę zespołu wokół kilku gwiazd z Brazylii. Koncepcja nie wypaliła. Andre Heller, Andre Nascimento, Ricardinio i spółka, nie zagrali najlepiej. Po zakończeniu sezonu mówiło się, że część "brazylijskiego zaciągu" odejdzie z klubu.

Z pozyskaniem Andre Nascimento i Andre Hellera wiąże swoje nadzieje na zbudowanie mocnego teamu na przyszłoroczną Ligę Mistrzów, drużyna mistrza Włoch – Itas Diatec Trentino. Na razie o konktetach trudno jednak mówić, bo obydwaj zawodnicy ciągle jeszcze mają na cały przyszły rok ważne kontrakty z Cimone Modena.

Przebywający z reprezentacją Brazylii na zgrupowaniu w Centrum „Aryzao” w Saquarema, Andre Nascimento, powiedział w rozmowie dla brazylijskiej prasy, że ma już dość gry we Włoszech, i w przyszłym sezonie chciałby reprezentować barwy jednego z klubów rodzimej Superligi. Zawodnik przyznał, że jest już po rozmowach i wstępnych ustaleniach, dotyczących kontraktu, z jednym z czołowych brazylijskich klubów – Telemig Celular/Minas. – Chcę wrócić do kraju. Z Telemigiem mam już poczynione uzgodnienia i mam nadzieję, że włoski klub nie będzie czynił przeszkód, dając mi wolną rękę w podjęciu decyzji – powiedział Andre Nascimento.Jak stwierdził brazylijski gwiazdor, atakujący narodowej reprezentacji, Telemig wydaje się dla niego optymalnym rozwiązaniem na najbliższy sezon. Nie krył jednak, że nadal rozważa inne propozycje gry, jakie otrzymał z kilku klubów, z różnych stron świata. Wśród tych propozycji – jak mówi – jest też propozycja z klubu ligi japońskiej, a także bardzo ciekawa propozycja z jednego z klubów… polskiej ekstraligi.

źródło: inf. własna, planetavolei.com.br

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved