Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Witold Chwastyniak wraca do Jokera Piła

Witold Chwastyniak wraca do Jokera Piła

Po dwóch sezonach spędzonych w Treflu Grańsk, Witold Chwastyniak zdecydował się na powrót do Piły. Jak zapowiedział środkowy miejscowego Jokera, z klubem chce powrócić do lat świetności, a za rok zamierza grać na zapleczu PlusLigi.

Tak, to prawda, wracam do Piły. – powiedział nowy – stary środkowy pilskiego klubu. – Dałem się namówić na powrót do Piły, bo jest tu normalny trener, budowany jest dobry zespół. Chcemy odbudować to, co zostało zepsute w ostatnich latach. Interesuje nas tylko awans – dodał.

Witold Chwastyniak ma 29 lat, pochodzi z Gostynia, mierzy 192 cm wzrostu i gra na pozycji środkowego bloku. W zespole Jokera grał w latach 2003 – 2006. Z pilskim klubem najpierw awansował, a później spadł z ekstraklasy. W ostatnich dwóch sezonach reprezentował barwy gdańskiego Trefla, z którym dwukrotnie awansował – najpierw do I ligi, a w tym roku do PLS. W barwach AZS-u Częstochowa sięgnął po Puchar Polski, jest też dwuktotnym srebrnym medalistą mistrzostw Polski juniorów.* wypowiedzi z serwisu Pilska Siatkówka – siatkówka w Pile.

źródło: inf. własna, siatkowka.pila.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved