Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Maciej Wołosz na celowniku Pronaru

Maciej Wołosz na celowniku Pronaru

Pronar wykonał sportowe wyzwanie. Pierwsza liga powróciła do Hajnówki. Teraz kolejny krok należy do działaczy, którzy muszą zapewnić odpowiednie wzmocnienia składu. Nie udało się ściągnąć Witczaka, być może więcej szczęścia włodarzom klubu dopisze z Maciejem Wołoszem.

Po rocznym pobycie w drugiej lidze Pronar Hajnówka wraca na zaplecze PlusLigi. Działacze, zawodnicy i trener Paweł Blomberg nie kryją, że interesuje ich miejsce w górnej części tabeli. Do osiągnięcia jednak tego celu z pewnością potrzebne będą wzmocnienia. Poważnym zastrzykiem wartości sportowej ekipy byłby transfer Macieja Wołosza.

Od dawna mówi się, że 26-letni przyjmujący „ma papiery” na grę nawet w najwyższej klasie rozgrywkowej. Nie dziwi więc kolejka klubów jaka się ustawiła po zawodnika GTPS Gorzów. Sam siatkarz będzie miał nie lada dylemat. Bowiem przed wyborem któregoś z zespołów będzie musiał rozważyć nie tylko kwestie finansowe.W obecnym klubie Wołosz ma problemy z wypłatami i nie wiadomo czy działaczom uda się przedstawić wiarygodną dla zawodnika ofertę, a tym samym namówić go na kolejny sezon w Gorzowie. Jednak dla siatkarza, który stosunkowo niedawno założył rodzinę pewnie kuszące byłoby pozostanie w miejscu, gdzie zaczął już się stabilizować. Być może jednak dla zawodnika ważniejsze okażą się kwestie sportowe. Oferty z Poznania czy Nysy kuszą wizją gry w klubie, który będzie walczył o najwyższe cele w I lidze. Pozostaje też trzecia możliwość. Niewykluczone, że Wołosz wróci do Hajnówki, gdzie był gwiazdą i skąd ma miłe wspomnienia, a poza tym nie miałby problemów z aklimatyzacją.

Sam siatkarz w wypowiedzi dla „Gazety Współczesnej” mówi: – Temat Hajnówki rzeczywiście się pojawił. Mam tam jeszcze paru znajomych i miło wspominam pobyt w tym mieście.

Gdyby do obecnego składu podlaskiego klubu dołączył Wołosz, a także gdyby udało zatrzymać się Alessane Guindo i Tomasza Knasieckiego, wizja silnego klubu pierwszoligowego w Hajnówce byłaby jak najbardziej realna.

źródło: Gazeta Współczesna, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved