Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Katarzyna Skorupa za Milenę Sadurek?

Katarzyna Skorupa za Milenę Sadurek?

fot. archiwum

Kolejną zawodniczką w ekipę z Podbeskidzia została rozgrywająca Farmutilu Piła i reprezentacji Polski Katarzyna Skorupa. Z klubu natomiast chce odejść Milena Sadurek.

Od dłuższego czasu mówiło się o transferze Skorupy do czwartej drużyny ubiegłego sezonu. Dziś tę informację potwierdziła inna reprezentacyjna siatkarka Eleonora Dziękiewicz , która również w przyszłym sezonie zagra w Bielsku.

 

W wywiadzie udzielonym serwisowi reprezentacja.net Dziękiewicz mówi: – Wybrałam Bielsko. Cieszę się, że umowę z tym klubem podpisała również Kasia Skorupa oraz inne zawodniczki, bo tworzy się tu naprawdę fajny zespół. A ja spędzę w nim najbliższe dwa sezony. 

Skorupa jest zatem już szóstym zrealizowanym celem ofensywy transferowej BKS Bielsko-Biała. Wcześniej z klubem kontrakty podpisali: trener Igor Prielożny, Helena Horka, Eleonora Dziękiewicz i Anna Barańska (wszyscy Winiary Kalisz), a także Berenika Tomsia (Energa Gedania Gdańsk).

 

Tymczasem do bielskiego klubu wpłynęło pismo od firmy JM VOLLEY Sport Marketing House Sp. z o.o. reprezentującej interesy rozgrywającej BKS-u Aluprof i reprezentacji Polski, Mileny Sadurek . – Zwróciliśmy się do klubu z prośbą o rozwiązanie kontraktu – mówi Strefie Siatkówki menadżer zawodniczki, Jakub Malke . – Sprawa ta jest dla nas bardzo pilna dlatego chcemy, aby władze klubu dały odpowiedź do dzisiaj. Na razie milczą. Mam nadzieję, że klub będzie się kierował dobrem reprezentantki Polski – dodaje Malke. Menadżer Mileny Sadurek nie chciał zdradzić jaki klub zainteresowany jest pozyskaniem rozgrywającej BKS-u Aluprof Bielsko-Biała. Jednak nieoficjalnie wiadomo, że po odejściu do Bielska-Białej Katarzyny Skorupy, Milenę Sadurek w swoim zespole bardzo chętnie widziałby Jerzy Matlak .

źródło: inf. własna, reprezentacja.net

nadesłał: ,

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2008-06-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved